TİTCK – TÜRK ECZACILARI BİRLİĞİ GÖRÜŞMESİ

İlaç ve eczacılık uygulamaları ile ilgili güncel konuları görüşmek ve Kurumların gündemlerindeki konuların birlikte değerlendirilmesi amacıyla her ay yapılması planlanan Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu (TİTCK) – Türk Eczacıları Birliği (TEB) arasındaki görüşmelerin üçüncüsü 06.02.2017 tarihinde TİTCK Binasında gerçekleştirildi. 

Toplantı başlangıcında Türk Eczacıları Birliği Başkanı Ecz. Erdoğan Çolak, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu Başkanı Dr. Hakkı Gürsöz’e 13. Eczacılık Kongresi’ne katılımları sebebiyle hazırlanmış olan plaketi takdim etti.

Görüşmeye, Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumundan, Kurum Başkanı Dr. Hakkı Gürsöz,  Kurum Başkan Yardımcısı Dr. Ali Alkan, Eczaneler ve Ecza Depoları Ruhsat Dairesi Başkanı Uzm. Ecz. Fatma Bekar, İdari ve Mali İşler Dairesi Başkanı Eray Kaplan ile ilgili dairelerin eczacıları ve çalışanları; Türk Eczacıları Birliğinden Türk Eczacıları Birliği Başkanı Ecz. Erdoğan Çolak, Türk Eczacıları Birliği İkinci Başkanı Ecz. Sinan Usta, Türk Eczacıları Birliği Genel Sekreteri Ecz. Arman Üney Hukuk Danışmanı Av. Gökhan Pekcan, Türk Eczacıları Birliği Planlama ve Koordinasyon Birimi uzmanları katılım sağladılar. Toplantıda, ilaç ve eczacılık alanındaki güncel gelişmeler ve Kurumların gündeminde yer alan konular görüşüldü.